Mega Millions – Mega Millions Loto Oyunu Nasıl Oynanır?

Mega Millions Loto Oyunu

Mega Millions oyunu eskiden sadece Amerika Birleşik Devletlerinden bilet alınarak oynanacak bir loto oyunuydu. Ama artık hemen Discount casino giriş adresi ile oyunu oynayabilirsiniz. Herhangi bir tanıdığınız veya akrabanız sizin için bilet alamaz. Bileti kazanırsanız anında fiziki bir şekilde Amerika’ da olup gerekli yerlere bildirmelisiniz. Ayrıca büyük ikramiyeyi almak için orada ikametgahınızın olması gerekiyordu. Son zamanlarda Mega Millions loto oyunun ünü her yeri sardığı için bu gerekçeler kaldırıldı. İnternete Mega Millions Loto oyunu yazarak çevrimiçi şekilde site üzerinden oynayabilirsiniz. Sayısal loto oyununuzu salı ve cuma günleri online oynayabilirsiniz. Bu oyunu nasıl oynayacağınızı, oyuna dair bazı ipuçlarını ve ikramiye ödemeleri hakkında yazımızdan faydalanabilirsiniz.

DC Giriş

"<yoastmark

Mega Millions Loto Oyunu Nasıl Oynanır?

Bu Popüler Loto Oyunu Amerika Birleşik Devletleri’nin sayısal loto oyunlarından bir tanesidir. Ülkemizde de son zamanlarda yasal bir şekilde internet üzerinden oynayabilirsiniz. Arama motorundan her önünüze gelen siteyi seçmemelisiniz. Online şekilde oynayacağınız için site seçimine özen göstermelisiniz. Sitenizi bulduktan sonra oyun oynamak için bilet almalısınız. Biletinizi günün her saatinde alabilirsiniz. Oyun ise salı veya cuma günü Amerika’ ya göre saat 11.00’ de oynanmaktadır. Oyun başlamadan son 15 dakikaya kadar biletinizi alabilirsiniz. Oyun başladığında önünüze çıkan 1’ den 79’ a kadar olan toplardan 5 ana sayı seçmelisiniz. 1 ve 15 sayılı toplar arasından bir ‘Mega Ball’ sayısı seçmelisiniz. Mega Ball sayısı ekstra seçeceğiniz sayıdır. Büyük ikramiyeyi kazanmak için bu sayıları özenle seçmelisiniz. Loto oyun kartınızda birden fazla satırı doldurabilirsiniz. Verilen ekstra özellikler Mega Millions büyük ikramiyeyi kazanmanıza daha da çok yaklaştırır. Mega Millions oyun kartını doldururken yazımızdaki ipuçları bölümünden yardım almalısınız. NetGame firma desteği ile her zaman güvenli loto oyunları sunmaktadır.

DC Giriş

Mega Millions Loto Oyunu İpuçları

Tamamen şans oyunu veya tesadüf eseri kazanabilirsiniz diye aklınıza ilk gelen sayıları seçmemelisiniz. Son zamanlarda çıkan sayıları araştırmalısınız. Ardışık her 6 sayıdan 1 tanesini seçmeye özen göstermelisiniz. Loto oyununda ister bir ister birden fazla satır oynayabilirsiniz. Eğer birden fazla satır oynarsanız daha fazla kazanabilirsiniz. Biletinizdeki sayı seçmelerini siz belirlemelisiniz. Bilgisayarda veya site içerisinde bulunan hızlı- seçiş araçlarını kullanmamalısınız. İnternet üzerinden online bilet alacaksanız yanınızda arkadaşlarınızla birden fazla alabilirsiniz. Ne kadar Mega Millions Loto bileti alırsanız büyük ikramiyeye o kadar çok yaklaşırsınız. Öncelikle bu oyunun sayısal loto olduğunu unutmayınız. Diğer şans oyunlarınıza göre bu oyundan kazanma ihtimaliniz düşüktür. Bunun için az bütçe ayırarak sık sık oynayabilirsiniz.

Loto Oyun İkramiyesi

Bu popüler loto oyununa başlamadan bir hafta önce ikramiyeniz belirlenir. Maga Millions ikramiye tutarınıza göre o an oynayıp oynamamaya karar verebilirsiniz. Oynamadan önce ne kadar kazanacağınız Amerikan Dolarını biletinizin sağ alt tarafında görebilirsiniz. Büyük ikramiyeyi kazandıysanız ödemenizi iki şekilde alabilirsiniz. Toplu bir şekilde ya da ikramiye bölünerek taksit şeklinde alabilirsiniz. Loto ikramiyenizin üzerinden yüzde 25 vergi kesintisi uygulanmaktadır.